Harcerski Klub Podwodny WANDA

Harcerski Klub Podwodny WANDA jest organizacją non-profit działa przy Harcerskim ośrodku Wodnym Chorągwi Stołecznej ZHP. Jest jednocześnie Klubem Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego na prawach Koła przy Oddziale Stołecznym PTTK. Jest klubem afiliowanym w Komisji Działalności Podwodnej PTTK. Szkoli w systemie KDP/CMAS. Działa nieprzerwanie od 1975 roku.

Jesteśmy klubem działającym nieprzerwanie od ponad czterdziestu lat. Twierdzimy że wspólnie można bardziej intensywnie przeżywać nurkowanie i czerpać z niego radość.

Szkolimy i podnosimy swoje kwalifikacje w oparciu o międzynarodowy system szkolenia CMAS. Działamy na zasadzie non profit. Przez lata wypracowaliśmy własne formy spędzania wolnego czasu zarówno pod jak i nad wodą co odróżnia nas od innych np. szkoły nurkowej, którą nie jesteśmy.